Вибір насіння овочів: які краще купити для свого городу?

Вибір насіння овочів: які краще купити для свого городу?
Share

Вибір насіння різних овочів – це важливий етап у плануванні городніх робіт. Необхідно, в першу чергу, орієнтуватися на власні переваги – напевно, у вас є улюблені овочі, які ви хотіли б вирощувати самостійно. 

Фазенда%201.jpeg

Але також є безліч інших факторів, які впливають на вибір того чи іншого варіанта. А купити насіння овочів варто у компанії «Фазенда» — тут не тільки великий вибір, але й доступні ціни, швидка доставка, безліч незвичайних сортів популярних рослин. Тут можна придбати все необхідне і для посадки, і для догляду за культурами.

Що потрібно враховувати під час вибору насіння овочів?

Насамперед потрібно враховувати, в якому саме регіоні ви мешкаєте, та які погодні умови тут. Якщо клімат прохолодний, деякі культури можуть просто не дати врожаю, на який ви розраховуєте. І, навпаки, спекотну погоду також деякі рослини не люблять. 

Проте робота селекціонерів ніколи не зупиняється. Сьогодні у продажу є безліч сортів, адаптованих під різні погодні умови — ви отримаєте не тільки хороший урожай, але й задоволення від їх вирощування. 

Слід враховувати при виборі насіння також такі моменти:

  • тип ґрунту. Для вирощування рослин це потрібно обов’язково враховувати, оскільки одні полюбляють легкі землі, інші краще ростуть на важких глинистих ґрунтах;
  • гібриди чи традиційні сорти. Гібридні рослини одержують шляхом схрещування різних сортів, щоб збільшити врожайність чи підвищити захист від певних захворювань. Традиційні сорти зберігають свої характеристики із роками, а гібриди часто доводиться купувати щороку;
  • смакові та інші характеристики культур. Так, деякі овочі підходять для вживання у свіжому вигляді, тому що у них чудовий смак та багато корисних речовин у складі. Інші підходять для консервації, тому що зберігають свої характеристики і фізичні властивості. Також є рослини, які можуть тривалий час зберігатися взимку у прохолодному місці;
  • стійкість до різних хвороб та шкідників. Це важливий момент, оскільки рослина може захворіти, і ви залишитеся без урожаю. Тут важливими є і погодні умови вашого регіону, і характеристики культури. Так, наприклад, при високій вологості можуть гнити коріння деяких овочевих культур, а також на рослини може напасти пліснява.

Сьогодні у продажу є велика кількість насіння різних овочевих культур – ви можете вирощувати традиційні та досить екзотичні варіанти, які при належному догляді порадують вас багатим урожаєм.

  • 30 мая, 2024