Site icon 24 UA

Як обслуговувати масловідділювач картерних газів для забезпечення максимальної ефективності його роботи?

Як обслуговувати масловідділювач картерних газів для забезпечення максимальної ефективності його роботи?

В процесі функціонування мотора авто відбувається накопичення різних газів. Встановлення спеціальних масловідділювачів картерних газів забезпечує відокремлення стиснутого газу від моторного масла та відведення газів з однієї секції в іншу. В нових авто цей елемент є частиною системи вентиляції картерних газів. 

Запасні частини до клапана вентиляції картерних газів можна придбати на сайті компанії «Ремкомплекти для іномарок», де реалізація продукції ведеться напряму від виробника. Всі деталі виготовляються на сучасному обладнанні із зносостійких матеріалів, що гарантує тривалий час функціонування елементів. Оригінальні запчастини реалізуються за доступною вартістю та повністю відповідають особливостям посадкових місць авто.

Яку роль грає масловідділювач картерних газів

Принцип роботи масловідділювача базується на різниці інерціальних сил, які впливають на краплі масла та більш дрібні частинки газоподібного середовища. Фактично це клапан, який у звичайному стані знаходиться з опущеною мембраною. Під час роботи мотора формується розріджене повітря, що сприяє зростанню тиску. Досягнувши певних значень, клапан відкривається і випускається надлишок. Тобто, його головним завданням є недопущення потрапляння частинок масла в камеру згоряння.

У разі деформації або механічного пошкодження мембрани масловідділювача можна спостерігати високу витрату пального та мастила. Двигун втрачає потужність. 

Особливості експлуатації масловідділювача 

Зважаючи на те, що під час роботи двигуна в систему постійно потрапляють частинки, вологи, сажа, бруд та інші елементи, які її забруднюють, в результаті, функціонування масловідділювача не відбувається належним чином. 

Тому, єдиним виходом вважаються регулярні профілактичні огляди масловідділювача та супутніх запчастин. Технічне обслуговування важливо проводити кожні 10 000 км під час зміни мастила. Таким чином можна убезпечити механізми від критичного забруднення, що призведе до коштовного ремонту. Постійне очищення системи сприятиме повноцінному процесу сумішоутворення, що забезпечує більш економне споживання мастила. 

Під час огляду необхідно не тільки очищувати забруднені ділянки, але і змінювати елементи новими при необхідності, оскільки деталі масловідділювача постійно страждають від нагару та температурному впливу. 

Exit mobile version