Аксесуари для велосипеда: чим краще запасатися новачкам?

Аксесуари для велосипеда: чим краще запасатися новачкам?
Share

Не тільки гарний велосипед робить поїздки найкомфортнішими та безпечнішими. Професіонали вже знають, що може чекати у дорозі, тому їхній арсенал завжди сповнений необхідними аксесуарами та деталями. Початківцям залишається лише вчитися.

Головна роль подібних інструментів полягає у можливості швидко впоратися з будь-якою проблемою у дорозі. Від одних аксесуарів можна сміливо відмовитися, але інші повинні бути завжди з вами. Про них і поговоримо та будемо розглядати на прикладі товарів: https://sporte.com.ua/ua/elektrovelosipedy/

Що потрібно купувати одразу?

Підсидільний ліхтарик.

Якщо говорити простими словами, це задній габарит, який незамінний для вечірніх поїздок. Таким чином, велосипедист позначає себе на дорозі, а автомобіліст його точно замінити. Подібний ліхтарик є важливим заходом безпеки. Сучасні моделі довго тримають заряд і можуть працювати в кількох режимах: миготіння, яскраве світло та інше.

Запасна камера та насос.

Без цих інструментів фахівці не виїжджають. Проблему пробитих камер – найпоширеніша, а отже, слід завжди бути до неї готовими. Якщо з вибором камери проблем не буде, то насос краще купувати найбільш універсальним та невеликим. Простота та надійність – його основні властивості.

Аптечка.

Необхідно найчастіше саме у тривалих поїздках. Як би там не було, краще перестрахуватись.

Інструменти першої потреби.

Шестигранники, гайкові ключі саме такі. Сучасні інструменти дуже легкі та міцні, тому відмінно помістяться у рюкзак або дорожню сумку. Набір інструментів часто залежить від характеристик вашого велосипеда.

Очищувач та мастило.

Його важливо брати із собою, якщо ви розумієте, що дорога буде особливо довгою. Не забудьте ще про ганчірку та щітку, щоб велосипед завжди працював на всі 100% разом із вами.

Велосипедні крила.

Фахівці радять купувати повнорозмірні з наявністю легкознімних кріплень. Вони однозначно знадобляться у дорозі та захистять велосипедиста від води, снігу, бруду.

Що може знадобитися додатково?

Велосипедний шолом. Нехай його не дуже люблять, але завжди носять, оскільки це безпека райдера, а часом і життя. На якість велосипедних шоломів краще не заощаджувати.

Фляга для води та спеціальний тримач. Це звільнить місце у сумці та дозволить швидко видалити спрагу навіть не зупиняючись.

Щоб не навантажувати спину, рекомендуємо купити підсідельну сумку або багажник. Це чудове рішення для любителів подорожувати за містом.

  • 2 июня, 2023