Біля 7 чуда світу – Анастасія Гаврильченко поділилася фото з Мексики

Біля 7 чуда світу – Анастасія Гаврильченко поділилася фото з Мексики
Share

Срібна призерка Чемпіонату світу з рукопашного бою та п’ятиразова чемпіонка України з тхеквондо Анастасія Гаврильченко відпочиває в Мексиці та ділиться фото та відео контентом зі свого відпочинку. В одних з останніх Stories вона показала, що відвідала одне із 7 новітніх чудес світу – піраміду Кукулькана. Звичайно, що фото погано передає всю її величність, але всім, хто цікавиться такими місцями, варто дізнатися більше про таке чудо світу.

Блогерка Анастасія Гаврильченко відвідала піраміду Кукулькана

Чичен-Іца – найвідоміша археологічна пам’ятка Мексики. Це давнє місто майя та тольтеків. Воно знаходиться в самісінькому центрі півострова Юкатан. Найбільшу увагу привертає піраміда Кукулькана, яку іспанці назвали «Ель Кастильо» через великі розміри. Піраміду складають 4 схили та 365 сходинок сонячного року майя. Двічі на рік сонячні промені створюють тут гру світла та тіні. В цей момент здається, що оживає Кукулькан та його зміїне тіло спускається з піраміди.

Анастасія Гаврильченко також показала, що вони відвідали Cеноти. Це визначні пам’ятки півострова Юкатан – справжній підземний світ, який дозволяє об’єднатися з природою та поплавати в підземній річці, пострибати в воду з висоти (що й зробив її син).

Варто зазначити, що блогерка Анастасія Гаврильченко відпочиває в унікальному готелі, який є будинком Пабло Ескобара в минулому. Це надзвичайно комфортне місце для відпочинку, де є багато творів мистецтва, чарівні джунглі та забезпечений високий рівень комфорту.

  • 3 февраля, 2023