Корейські патчі під очі: призначення, принцип дії, види

Корейські патчі під очі: призначення, принцип дії, види
Share

Корейська косметика для догляду сьогодні вважається безперечним світовим лідером — це завжди якісні та ефективні засоби, які не тільки прикрашають обличчя, а й лікують, омолоджують шкіру. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся про ефективність і принцип роботи корейських патчів для очей.

Ефективність і принцип дії

Ніжний епідерміс біля очей найбільше страждає від навантажень, які можуть бути пов’язані зі стресами, втомою, безсонням та іншими зовнішніми чинниками. Шар шкіри в цьому місці найтонший — не більше 0,5 мм, саме тому зморшки, почервоніння і в’ялість першими з’являються саме під очима. Корейські косметологи одними з перших звернули увагу на цю проблему, що призвело до створення доглядової косметики для шкіри обличчя. Одним із найефективніших і найпростіших у використанні засобів виявилися патчі або накладки для очей.

Сьогодні патчі використовує практично кожна жінка, адже це найкращий засіб для того, щоб швидко привести шкіру навколо очей до ладу перед серйозним заходом або виходом у світ. Широкий асортимент патчів представлений в інтернет-магазині Naturel.ua, переходьте за посиланням: https://naturel.ua/catalog/koreyskaya_kosmetika/patchi/.

На сучасному світовому ринку корейські патчі за ефективністю посідають одне з лідируючих місць, оскільки можуть одночасно виконувати одразу кілька корисних функцій:

 • усунення синців, темних кіл і мішків під очима;
 • видалення набряклості в ранковий час доби або після хвороб;
 • розгладження шкірного покриву в ділянці очей, стимулювання процесів відновлення шкіри;
 • надання шкірі під очима і в ділянці верхньої повіки приємного блиску і природного сяйва;
 • стабілізація водного балансу епідермісу;
 • захист шкірного покриву під очима від бактерій і токсинів.

Принцип дії патчів для очей досить простий — липкий шар цих засобів зазвичай просякнутий спеціальними поживними речовинами, сироватками, екстрактами та есенціями, які протягом 15-30 хвилин вбираються в шкіру під очима і надають певний ефект. Крім того, сама структура патча сприяє розгладженню шкірного покриву біля очей, що позбавляє шкіру зморшок і нерівностей, а також надає епідермісу приємного природного блиску.

Липкий шар корейських патчів може містити до 22 поживних елементів, кожен з яких покликаний покращувати стан шкіри навколо очей. Нижче буде представлено список інгредієнтів і елементів, які найчастіше використовують під час створення патчів у Кореї:

 • Колоїдне золото являється речовиною, яку використовують під час виготовлення різної доглядової косметики. Цей елемент стимулює процеси обміну в клітинах шкірного покриву і захищає шкіру навколо очей від потрапляння в глибокі шари епідермісу небезпечних бактерій.
 • Равликовий слиз (або фільтрат слизу равлика) є компонентом, який можна зустріти тільки в дорогій косметиці. Головна функція елемента — призупиняти процеси старіння шкіри та стимулювати клітини до самостійного вироблення еластину, який знижує кількість зморшок і відновлює структуру епідермісу.
 • Пептид зміїної отрути ефективно бореться зі старінням шкіри, прибирає навіть найглибші старечі зморшки. Крім того, він розслабляє лицьові м’язи навколо очей, що дає змогу швидко позбуватися «гусячих лапок», набряклості й темних кіл.
 • Колаген — один з найпопулярніших елементів, який використовуються для догляду за шкірою обличчя. Ця поживна речовина відновлює і підтягує шкіру, а також стимулює процеси синтезу еластину, сприяє поверненню шкірі гладкості та природного сяйва.
 • Гіалуронова кислота — ефективний засіб для відновлення водного балансу в шкірному покриві, а також для природного пом’якшення і розгладження шкіри в зоні очей. Додаткова функція речовини — активізація захисних функцій епідермісу, що запобігає потраплянню в шкіру бактерій.
 • Плацента — цей елемент багатьма дослідниками сприймається як справжній еліксир вічної молодості. Він стимулює процеси природного утворення колагену і гіалуронової кислоти в клітинах епідермісу.
 • Чорні перли — цю речовину використовують у східній медицині вже багато років і вона характеризується відмінною антивіковою дією на шкіру в ділянці очей. Крім того, перли ефективно очищають шкірний покрив від токсинів і стимулюють кровообіг.

Дівчата зазвичай використовують патчі в 5 ситуаціях:

 • перед походом на світський захід, коли потрібно швидко розгладити зморшки під очима;
 • після прийняття сонячних ванн без захисних окулярів;
 • коли дівчина часто мружиться, через що можуть утворюватися мімічні зморшки;
 • під час стресової ситуації або після важкого дня/безсонної ночі;
 • після захворювання, яке викликає набряклість навколо очей і поганий стан шкірного покриву.

Види

Найчастіше корейські бренди випускають тканинні та гідрогелеві патчі — згідно з дослідженнями, ці види надають максимально ефективний вплив на шкіру навколо очей.

 • Тканинні патчі зовні дуже нагадують щільний ватний диск або звичайну вологу серветку. Найкраще такі патчі борються з набряком під очима, усувають синці та регенерують клітини шкіри. Крім того, тканинні накладки недорого коштують. Якщо говорити про мінуси тканинних варіантів, то під час зняття з обличчя вони можуть залишати багато липкого розчину, який не вбрався в шкіру. Розчин, що залишився, не дасть змоги швидко й ефективно нанести косметику після них — доведеться чекати повного висихання засобу.
 • Гідрогелеві (або просто гелеві) корейські патчі вважаються більш популярними, ніж тканинні. Вони складаються з полімерного гідрогелю, завдяки зволожувальній структурі якого патч міцніше приклеюється до шкіри й ефективніше насичує її поживними елементами та вітамінами. Головна функція таких засобів — ефект ліфтингу.

Крім цього, всі корейські патчі для очей можна розділити за призначенням — тут виділяють кілька окремих різновидів.

 • Зволожувальні. Такі патчі спрямовані на стабілізацію водного балансу шкірного покриву навколо очей — вони насичують шкіру спеціальними зволожувальними елементами.
 • Розгладжувальні. Кінцева мета такого різновиду накладок — вирівняти шар шкіри під нижньою повікою, прибрати зморшки і зробити її більш гладкою.
 • Захисні. До цього різновиду належать засоби, головна функція яких — активізувати захисні властивості епідермісу або закрити його антибактеріальним шаром, що зберігатиме її від шкідливих токсинів і УФ-променів.
 • Живильні. Це виключно оздоровчий різновид патчів, які жодним чином не вирівнюють і не розгладжують шкіру навколо очей, а лише насичують кожну її клітину поживними елементами і вітамінами. Такі засоби надають шкірі приємного зовнішнього вигляду, природного сяйва і рівного кольору.
 • Омолоджувальні. Головна мета таких патчів — стимулювання процесів омолодження епідермісу, що досягається через омолоджувальну дію спеціальних екстрактів і елементів на шкіру, які містяться в липкому шарі патча.
 • Протинабрякові. Ці засоби спрямовані на зниження набряклості в ділянці очей завдяки виведенню надлишку рідини з епідермісу і зміцненню структури судин.

Незважаючи на такий поділ, на корейському ринку присутні й універсальні види патчів, які можуть виконувати відразу кілька функцій. Ефект від використання таких засобів буде проявлятися тільки через деякий час. Патчі також можна розділити за часом використання — в магазинах можна побачити ранкові, нічні або денні види патчів.

Що стосується їхнього кольору, то сьогодні у продажу зустрічаються золоті, чорні, зелені, рожеві, сріблясті та сині засоби — загалом, відтінок накладки ніяк не впливає на ефективність такого засобу.

 • 19 августа, 2023