Курс “Основи Програмування” онлайн від A-Level — ваш перший крок в IT!

Курс “Основи Програмування” онлайн від A-Level - ваш перший крок в IT!
Share

Найважче — зробити перший крок. Особливо важко почати опановувати нову професію, коли вже маєш іншу фахову освіту та немає розуміння — куди рухатись.

Тому одна з найбільших IT-шкіл України A-Level розробила спеціальний курс “Основи Програмування” для тих, хто хоче спочатку отримати загальні знання про галузь айті, щоб надалі усвідомлено обрати свій шлях!

Які знання ви отримаєте на курсі “Основи Програмування” онлайн:

  • Які технічні та нетехнічні напрями існують у сфері IT. Як зрозуміти — який саме напрям буде цікавим для вас.
  • Чи складно кодувати на різних мовах програмування. Ви зможете познайомитись з кодуванням не тільки в теорії, а й на практиці!
  • З яких етапів складається робота над проєктом, та яка роль відводиться для кожного члену команди.
  • Чим відрізняються різні мови розробки. Які переваги та недоліки вони мають, які перспективи відкривають особисто для вас.

Основи веб-програмування викладаються досвідченими айтівцями, які зможуть відповісти на будь-які ваші питання, проконсультувати вас стосовно особливостей обраного вами напряму, дати пораду.

В результаті — за один місяць ви зможете розібратися з усіма загальними питаннями, щоб впевнено почати вивчення саме тієї сфери, яка зробить вас успішним айтівцем.

Особливості курсу “Основи Програмування” онлайн

Навчання в A-Level відбувається в форматі онлайн. Тобто ви можете долучитися до курсу з будь-якого куточка країни чи світу, дистанційно виконувати завдання та спілкуватися з викладачами.

Кожен урок відбувається в режимі інтерактивних лекцій. Тобто курс “Основи Програмування” — це не “сухе” начитування термінів. Це спілкування про важливі для вас питання у галузі розробки.

В режимі реального часу ви можете ставити питання, спілкуватися зі студентами та викладачами, отримувати фідбек стосовно домашніх завдань та набувати досвіду.

Наша задача — за стислий термін дати вам максимально точне, широке та прозоре уявлення про можливості різних IT-професій, а найголовніше — допомогти вам визначитися з особистим шляхом.

Тож приєднуйтеся до курсу “Основи веб-програмування” вже зараз — пишіть в direct.

Переваги IT-школи A-Level

Відразу після навчання на курсі “Основи програмування” онлайн ви можете долучитися до вибраного вами курсу з розробки.

  • За деякими напрямами школа гарантує працевлаштування на юридичному рівні;
  • Ви зможете безкоштовно відвідувати уроки з англійської та отримаєте додаткове заняття з проходження співбесід та складання резюме;
  • Наприкінці курсу на вас чекає фінальний проєкт, який стане першим у вашому портфоліо!
  • 1 февраля, 2023