Нові українські портали 2022 року, де можна знайти цікаву інформацію

Нові українські портали 2022 року, де можна знайти цікаву інформацію
Share

Повномасштабне вторгнення Росії у лютому 2022 року повністю змінило ставлення українців до багатьох речей. Особливо це стосувалося інформаційного простору, який поповнився новими медіа, українськими порталами, що поставили за мету – підтримувати культурний та інформаційний фронт. 

Нові проєкти мають особливу перевагу – вони створені задля підтримки України у різних аспектах. Саме тому до цієї підбірки потрапили різни за призначенням нові українські портали, на яких кожен знайде для себе щось цікаве.

Gosta Media – всеукраїнський портал про події та життя в Україні та світі

Gosta.Media – достатньо молодий проєкт, який почав заглиблення в український інтернет-простір у листопаді 2022 році. Цей всеукраїнський портал об’єднує безліч корисної інформації з різних тематик, що допомагає читачам знаходити все необхідне на одному ресурсі без марнування власного часу.

Сайт всеукраїнського порталу Gosta.Media достатньо легкий у навігації та має приємний сучасний інтерфейс. Кожна стаття має свого автора, про якого є невеликий опис. Попри молодий вік цього інтернет-видання, на сайті вже є понад 100 статей на різні теми. Зокрема й найактуальніші, які стосуються адаптації українців в нових умовах життя.

Gosta.Media – всеукраїнський портал про життя і новини України

На всеукраїнському порталі Gosta.Media кожен може знайти відповідь на свої запитання, що стосуються психологічного стану, ведення бізнесу, здоров’я, сучасної освіти тощо. До того ж тут вже є багато цікавих статей про свята та традиції, український правопис та історію нашої країни. Щодня на порталі з’являються нові матеріали, новини світу та України, які також публікують у Telegram каналі.

Власники сайтів, які хочуть просувати свій проєкт, можуть замовляти публікацію статей з посиланням на свій ресурс в цьому інтернет-виданні. Швидке потрапляння багатьох матеріалів Gosta.Media на топові позиції пошукової видачі Google лише підтверджує перспективи розвитку цього українського порталу, орієнтованого на кожного українця. 

LiRoom – медіа про нову культуру України

Це не зовсім новий український портал. Здебільшого це проєкт, який пройшов переформатування у 2022 році. 10 років LiRoom був медіа про нову українську музику. Але команда постійно працювала над форматами та намагалася охопити нові території. Навесні 2022 року цей «потяг» зрушив та відбулося розширення. Тепер LiRoom – це медіа про нову українську літературу, музику та кіно. Головна мета проєкту – популяризувати культуру України, яка відповідає сучасним тенденціям. Тут пишуть не лише про нові альбоми або твори, але й про ті, що вийшли раніше, але відповідають контексту сучасної української культури.

LiRoom – українське медіа про сучасну культуру України

Медіа-проєкт журналістки Мирослави Барчук «Власні назви»

На YouTube каналі громадської організації PEN Ukraine, що об’єднує українських журналістів, письменників, науковців тощо, з червня виходять короткі онлайн-розмови Мирослави Барчук з різними діячами. Це й лідери суспільної думки, й інтелектуали тощо. Головна мета – представити експертний погляд на сучасні питання. Вони не стосуються лише літератури чи мистецтва. Розмові мають більш суспільно-політичне спрямування. Проєкт продовжує існувати, тож, кому це цікаво, може у будь-який момент переглянути або послухати цікаві та наповнені сенсом розмови. 

«Власні назви» – онлайн-розмови про актуальні аспекти життя

VIDBUDOVA – українське медіа, що сфокусоване на відбудові регіонів України

VIDBUDOVA – новий український портал, який висвітлює актуальні теми стосовно ментальної, інформаційної та економічної відбудови нашої країни. Також на цьому сайті планують висвітлювати теми стартапів, перезапуску бізнесу, тем, що стосуються архітектури. У планах засновниці та її команди – залучати експертів-фахівців з різних галузей, які допоможуть створювати кваліфікований вузькоспрямований контент. Бо головна мета сайту – це вплив на ефективний, прозорий процес відбудови України, який буде відповідати очікуванням українців.

VIDBUDOVA – онлайн-медіа про відбудову України

Обирайте корисні сучасні інтернет-видання, які публікують актуальну та правдиву інформацію, допомагають більше поглиблюватися у вивчення різних сфер життя в Україні. Кожен з нас діє на своєму фронті, ми всі маємо об’єднуватися, щоб наближати перемогу України!

  • 9 февраля, 2023