Новини Львова: загроза психічних розладів та ремонти вулиць міста

Новини Львова: загроза психічних розладів та ремонти вулиць міста
Share

Триває триста дев’ята доба героїчного протистояння українського народу російському вторгненню. За останню добу, як і завжди, відбулося багато важливих та цікавих подій. На сайті https://zahid.espreso.tv/novyny-lviv можна більш детально ознайомитися з актуальними та свіжими новинами, які пов’язані зі Львовом. Нижче ми розповімо про дві новини, які вважаються нам найбільш релевантними: коментар психотерапевтки до прогнозу ВООЗ щодо загрози психічних розладів для кожного четвертого українця та вуличні ремонти Львова.

Чи загрожують психічні розлади українцям?

Нещодавно інформаційний простір України сколихнула заява ВООЗ про те, що до 10 мільйонів українців можуть отримати той чи інший психічний розлад через війну з Росією. Марія Олійник, психотерапевтка зі Львова, не зовсім згодна з такою позицією.

«Такі прогнози потрібно робити дуже обережно. Враховуючи адаптивність людської психіки, все може бути не настільки погано, — говорить Марія Олійник. – Основна вимога до психіки на сьогоднішній день – максимально нас зберегти, враховуючи агресивність та цинічність війни, яка відбувається. Коли все закінчиться, багато що стане на свої місця вже за пів року. Психіка сама повернеться у нормальний стан, коли люди знову матимуть стабільність, передбачуваність та впевненість у завтрашньому дні.»

Спеціаліст впевнена, що велику роль у збереженні здорової психіки відіграє українське згуртоване суспільство.

«Наша психіка була створена таким чином, щоб витримувати подібні речі, — резюмує Марія. – А враховуючи наше суспільство та їхню жагу до різного роду жартів та мемів, прогноз ВООЗ не є реалістичним.»

Які вуличні ремонти планують завершити у 2023-му році?

Теперішній рік поступово добігає кінця, і ні для кого не секрет, що у Львові є багато вулиць, ремонт над якими ще не завершено. Багато львів’ян цікавляться про те, які ж ремонти буде завершено у новому, 2023-му році. Нижче ми наводимо список робіт, які мають бути завершені до кінця наступного року:

  • Вул. Шевченка.
  • Підпірна стійка на вул. Степана Бандери.
  • Так званий транспортний хаб на вул. Степана Бандери.
  • Фонтан і довколишній простір на площі Галицькій.
  • Реконструкція громадського простору довкола Глинянської брами.
  • Підземний перехід на площі Митній.

Залишається сподіватися на те, що усі ці проекти будуть реалізовані вчасно та вдало, і люди зможуть без будь-яких проблем насолоджуватися красотами вулиць міста Львів.

  • 30 декабря, 2022