Пластикові заготовки для новорічних дизайнів

Пластикові заготовки для новорічних дизайнів
Share

Новому року у всі часи та у багатьох куточках земної кулі приділялася колосальна увага, тому до святкування та підготовки варто ставитися з максимальною відповідальністю. Окрім приготування страв та генерального прибирання на нас очікують не менш важливі заняття – прикраса будинку, робочого місця, деякі навіть приділяють увагу фасадам будівлі. Незважаючи на те, що різні елементи декору не складно купити, багато хто воліє виготовляти їх самостійно, тим більше, з кожним роком на прилавках магазинів з товарами для хенд мейд з’являється все більше заготовок та декор з пінопласта https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/zagotovki-z-pinoplastu-ua, що дозволяють впоратися з цим завданням максимально швидко, продуктивно, і отримати вироби дійсно високої якості. У виготовленні ялинкових прикрас лідируючі позиції займає пластикова куля.

990-200372-700x700.webp

Зовні кулі новорічні із пластику дуже схожі на скляні, але є легшими та міцнішими, вони не розбиваються при падінні на безліч дрібних уламків, не деформуються при роботі від натискання пальцями. Вартість товару – більш ніж доступна, а користі неміряно. Всі заготовки мають кріплення, крізь яке можна просмикнути шнур декоративний, чі резинку https://100idey.com.ua/shittja-ua/gumka-ua і пізніше закріпити авторську прикрасу до основи.

990-200505_s5jp-5a-700x700.webp

Найчастіше такі матеріали для творчості піддають інкрустації, а потім застосовують для прикраси святкової ялини, але в деяких ситуаціях і для створення оригінальних гірлянд, сувенірної продукції, для прикраси топіаріїв та різдвяних вінків, а також розбірну кулю з двох половинок можна задіяти як дуже навіть незвичайне впакування для мініатюрних презентів.

Якщо ви бажаєте своїми руками ефектно інкрустувати пластикову кулю, то в роботі можуть бути задіяними тичинки на гілочках або різні штучні рослини, напівбусини та паєтки, різноманітні стрічки та мережива. Багато майстринь віддають перевагу таким товарам, як глітерний фоаміран, патчі-нашивки, квадратний бісер і не тільки.

1160-695-700x700.webp

Заготівлю можна піддати декору в техніці «декупаж» або ручного розпису, тільки в першому випадку знадобляться з відповідною тематикою серветки для декупажу, а для другого хороші фарби та контури. З необхідних інструментів вам стануть в пригоді пензлики для малювання та декору, маркери для розмітки, голки, шпильки, пінцети, ножиці, і звичайно ж, клейовий пістолет, без якого тепер не обходиться практично жодна хенд-мейд виріб. А ще до нового року можна підібрати найкращі товари практично для всіх існуючих видів рукоділля, а останнім часом ще й з’явився велечезний вибір картин за номерами та є можливість придбати алмазну вишивку

1160-001-700x700.webp
  • 7 декабря, 2022