Що таке ростер та хто займається обсмажуванням кави

Що таке ростер та хто займається обсмажуванням кави
Share

Обсмажування кави – процес, якому приділяється багато уваги. Це одночасно і наука, і мистецтво. Кавові зерна обсмажують в ростері, а цією важливою справою займається ростмайстер. В статті ми докладно про все розповімо та назвемо найкраще місце, де обсмажується та продається кава оптом для кав’ярень та інших закладів.

Ростер – професійне обладнання для обсмажування кави

Ростер – обладнання, яке призначається для обсмажування кавових зерен. Виробники пропонують різноманітні моделі, тому можна обрати варіант, виходячи з конкретних запитів. Ростери спеціально розробляють для обсмажування кави, тому обладнання широко використовується на виробництві. В залежності від моделі, передбачається обсмажування кавових зерен в ручному та в автоматичному режимі. Для рівномірного розподілу тепла використовуються барабани з вуглецевої сталі. Сучасні моделі доповнені датчиком температури, дисплеєм, а також передбачається можливість підключення до комп’ютера чи планшета. 

Ростмайстер – досвідчений фахівець

Ростмайстер – спеціаліст, який займається обсмажуванням кави. Він виконує важливу роботу, тому повинен знати тонкощі технологічного процесу. Досвідчений ростмайстер чудово розуміє всі процеси та якісно їх виконує. 

Як ми вже відмітили, обсмажування кави здійснюється за допомогою професійного ростера. Зерна засипають в барабан та постійно перемішують для отримання найкращого результату. При різній інтенсивності обсмажування одних і тих же зерен отримують різні смаки. При віденському типі обсмажування зерна мають яскраво коричневий колір та солодкувато-гіркий смак, а при французькому – темний колір та домінуючий гіркий чи солодко-гіркий смак. 

Де обсмажують каву у Києві?

Якщо Вам потрібна свіжа кава для кав’ярні оптом, здійсніть покупку на сайті компанії Coffee Lover! Також можна завітати в ростерію, що знаходиться в одному з павільйонів на ВДНГ. Це чудове місце, яке Вам точно сподобається. Тут смажать кавові зерна в професійному ростері та пропонують клієнтам якісну продукцію (зернова та мелена кава). Також гості приходять в кав’ярню, щоб випити чашечку смачної кави, отримати незабутні емоції та приємно провести вільний час. 

Акцентуємо увагу на тому, що для оптових клієнтів діють знижки, тому передбачається заощадження коштів. Доставка здійснюється по Україні, а також можливий самовивіз та послуги кур’єрської служби.   

  • 27 ноября, 2023