Сучасний сервіс прокату авто – найкращий вихід, коли їхати треба терміново

Сучасний сервіс прокату авто – найкращий вихід, коли їхати треба терміново
Share

Знаний у всьому світі сервіс Avis з’явився в Україні у далекому 1997 році, і за цей час вже тисячі користувачів встигли оцінити його зручність, оперативність та безпечність. Він дозволяє брати в короткострокову і довгострокову оренду мало-, середньогабаритні, повнорозмірні авто та кросовери-позашляховики класу SUV 4X4, а також мікроавтобуси. Загалом в арсеналі компанії – кілька десятків автомобільних груп для перевезення пасажирів та вантажів.

Транспорт в оренду має кілька переваг. Він дозволяє не викликати таксі щоразу, коли треба кудись поїхати. Це доцільно, якщо є необхідність у численних поїздках за певний проміжок часу. Крім того, така послуга може знадобитися у різних життєвих ситуаціях: вікенд із родиною та друзями, відпустка, ділові візити. А прокат авто в аеропорту «Дніпро» (наразі зачинений) після відкриття, допоможе суттєво заощадити час, гроші, дасть можливість самостійно розпоряджатися своїм часом. У такому випадку автівка подається в межах міста, з повним баком і в належному технічному стані.

Прокат авто – швидко і за доступною ціною

Компанія AVIS має величезний досвід на ринку автомобільної оренди: більш ніж 5 000 локацій у 165 країнах світу. Сервіс Avis Україна, представлений у більш ніж 10 містах країни, увібрав у себе весь досвід міжнародного бренду. Сьогодні це:

  • власний парк з автівками різноманітних категорій: Economy, City Crossover, Business, Luxury, SUV, VAN та інші;
  • можливість короткострокового прокату – від кількох днів до довготривалого лізингу;  
  • гарантований вибір потрібної марки та конфігурації – достатньо лише залишити заявку з бажаними параметрами;
  • гнучкі ціни, вигідні «фішки», пропозиції для постійних та нових клієнтів – наприклад, попередня оплата онлайн буде нижчою, ніж при безпосередньому отриманні автомобіля;
  • пакети покриття – у разі ДТП, страхування від нещасних випадків, а також для випадків викрадення чи пошкодження машини;
  • за бажанням укомплектування обладнанням – Wi-Fi-роутер, GPS-навігатор, крісла для дітей;
  • програма лояльності: забезпечує преференції при обслуговуванні, доступ до ексклюзивних опцій та пріоритетну участь в акціях.

Серед популярних допоміжних опцій: оренда «в одну сторону» (орендодавець самостійно повертає авто на станцію) та шофер-драйв (трансфер з водієм). Зарезервувати автівку можна на сайті. Компанія втілює гнучку цінову політику з прозорим прайсом та відповідальне обслуговування. Завдяки Avis взяти в прокат авто в Дніпрі https://www.avis.com.ua/locations-services/ukraine-locations/dnepr-downtown та в багатьох містах України просто, зручно й недорого.

  • 25 февраля, 2023