Так, AirPods працюють з Android, але ось у чому проблема!

Так, AirPods працюють з Android, але ось у чому проблема!
Share

З моменту випуску наприкінці 2016 року AirPods стали одними з найпопулярніших навушників. Оскільки вони з’явилися разом з тенденцією до того, що телефони втрачають роз’єми для навушників, вони є зручним способом слухати музику, подкасти і багато іншого на вашому iPhone, iPad або Mac. Це суттєвий плюс для невеликих моделей, достатньо купити айфон xs щоб це перевірити. Однак, вам може бути цікаво, чи працюють AirPods з Android. Можливо, ви перейшли з iPhone на Android або хочете використовувати Apple AirPods на планшеті Android. Ми покажемо вам, як підключити AirPods до Android та що вони пропонують на цій платформі.

Чи можуть підключатися AirPods до Android?

Коротко: так, ви можете використовувати AirPods на Android. Оскільки за своєю суттю вони, як і раніше, є навушниками Bluetooth, AirPods працюють з Samsung та іншими пристроями Android. Навушники сумісні з будь-яким пристроєм, що підтримує Bluetooth, включаючи більшість ноутбуків з Windows та деякі смарт-телевізори. Однак ви не можете використовувати всі зручні функції, які пропонують AirPods при підключенні до Apple, як ми побачимо нижче. Це стосується не лише стандартних AirPods; те саме і з іншими сучасними навушниками Apple. Ви будете раді дізнатися, що AirPods Pro та AirPods Max відмінно працюють і на Android. Однак, враховуючи ціну цих пристроїв і той факт, що ви не можете користуватися всіма їхніми функціями на Android, ми рекомендуємо не купувати їх, якщо у вас немає пристрою Apple.

Сполучити ваші AirPods з пристроєм Android або будь-яким іншим пристроєм, що підтримує Bluetooth, дуже просто. На Android відкрийте «Установки» > «Підключені пристрої» > «Підключити новий пристрій». Це переведе телефон у режим сполучення Bluetooth.

  • Помістіть навушники AirPods або AirPods Pro в зарядний чохол і переконайтеся, що чохол відкритий.
  • Якщо у вас є AirPods Max, дістаньте їх із футляра.
  • Утримуйте маленьку кнопку на задній частині корпусу протягом кількох секунд.
  • На AirPods Max утримуйте кнопку керування шумом.
  • Як тільки ваші AirPods будуть готові, на внутрішній або передній частині корпусу почне блимати індикатор, залежно від вашої моделі.

Для AirPods Max індикатор знаходиться внизу правого навушника.

Ви повинні побачити запис AirPods в меню пари Bluetooth. Торкніться його, щоб підключити AirPods до Android. Це все, що вам потрібно зробити, щоб ваші AirPods працювали з Android, якщо у вас залишилися питання зверніться до нас в Аpptown Одесса. Тепер ви можете використовувати їх так само, як будь-які інші навушники Bluetooth.
Недоліки використання AirPods з Android

Хоча AirPods, безумовно, сумісні з Android, вони, звичайно, в першу чергу призначені для пристроїв Apple. Через це ви втрачаєте кілька зручних функцій під час використання AirPods на пристроях Samsung або інших платформах, відмінних від Apple. Ви вже зіткнулися з одним із недоліків: процесом сполучення. Завдяки спеціальному чіпу в чохлі підключити AirPods до iPhone або iPad так само просто, як відкрити чохол поруч із ними та натиснути «Підключитися». Крім того, як тільки ви це зробите, ваші AirPods автоматично будуть готові до використання з іншими пристроями, прив’язаними до вашого Apple ID. Нижче наведені деякі інші функції AirPods, які не працюють на Android:

  • Доступ до Siri: як і слід очікувати, на Android немає управління Siri для управління музикою чи питань. Також немає вбудованого доступу до Google Assistant за допомогою AirPods.
  • Виявлення вух: при використанні з пристроями Apple AirPods визначають, коли ви виймаєте їх з вуха, і зупиняють відтворення музики, поки ви не вставите їх назад.
  • Проста перевірка заряду батареї: коли ви підключили AirPods до Android, ви не можете спитати Siri чи батарея заряджена.
  • Функція подвійного торкання, що настроюється: на iPhone ви можете змінити дію подвійного торкання AirPod. Ярлики включають пропуск пісень, виклик Siri та відтворення/паузу. Це не працює на Android, тому ви застрягли з подвійним натисканням лише для відтворення та паузи. Якщо у вас є iPhone, iPad або Mac, ви можете налаштувати цю функцію за допомогою одного з цих пристроїв, а потім використовувати елемент управління, що настроюється, на своєму телефоні Android. Однак це велика перешкода для тих, хто не має пристроїв Apple.
  • 22 января, 2023