ТОП 3 кращих годинників Garmin – які купити в 2023 році

ТОП 3 кращих годинників Garmin – які купити в 2023 році
Share

За останні 7 років популярність розумних годинників значно зросла. Багато в чому завдяки розробкам Apple, що створили одні з кращих таких гаджетів на ринку. Але іноді вони не є відповідним вибором з цілого ряду причин. Наприклад, туристам, бігунам та іншим спортсменам зручніша продукція Garmin. Вона заточена строго під потреби активних людей, відрізняється чудовою якістю і пропонує великий асортимент. Водночас, годинники Apple обмежені поколіннями та кількома типорозмірами. Наступний ТОП від магазину AVIC зосереджує кращі годинники Garmin, та допоможе вам визначитися, який з них, можливо, варто купити.

Рейтинг кращих годинників Гармін 

Вибір пристрою залежить не тільки від потреб, але й від бюджету. Логічно, що зі збільшенням вартості покращується функціональність та якість пристроїв. Розумні годинники Гармін вміють відстежувати: 

 • сон;
 • кроки;
 • пульс. 

Та, зрозуміло, демонструють час. Також будь-яка модель виробника захищена від води. Синхронізується зі смартфоном через додаток Garmin Connect, де можна побачити докладний аналіз даних здоров’я. Інші функції визначаються моделлю гаджета: розмір екрану, автономність, обсяг пам’яті, вартість. 

Garmin Fenix 6X Sapphire DLC 

Преміальний смарт годинник Garmin підвищеної надійності. Основа пристрою виготовлена зі сталі 316, а серцевина – з міцного полімеру. Безель додатково захищений покриттям Diamond Like Carbon (DLC), що чудово справляється з найсуворішими умовами експлуатації. Екран прикритий сапфіровим склом – найміцнішим із існуючих на сьогодні рішень.

Управління смарт-годинником Fenix 6X здійснюється за допомогою 5 кнопок: «Назад» і «Вперед» справа, і кнопок «Вгору», «Вниз» та «Підсвічування» зліва. Остання дозволяє користувачу швидко переводити годинник в енергозберігаючий режим, управляти музикою, запускати таймер. Ще більше можливостей відкривається в основному меню. 

Переваги моделі: 

 • до 14 днів роботи у звичайному режимі;
 • магазин програм Connect IQ;
 • точний датчик кисню Pulse OX2;
 • покращений оптичний пульсометр;
 • безконтактні платежі Garmin Pay. 

Вартість пристрою в магазині AVIC – від 27238 грн (всі ціни на жовтень 2023). 

Garmin Vivoactive 4 

Спортивний годинник з акцентом на фітнесі та здоров’ї. Вимірює пульс та відстежує дихання. Передбачено також розумний тренер Garmin, а любителі йоги і пілатесу можуть стежити за тренуванням на екрані пристрою. Акумулятор Vivoactive 4 розрахований на 8 днів роботи в режимі смарт-годинника. При активному GPS та відтворенні музики батареї вистачить на 5-6 годин.

Модель доступна у двох типорозмірах: 40 та 45 мм з дисплеями 1.1 та 1.3 дюйма відповідно.

Якщо користувач довго перебуває без руху, то розумний годинник Garmin активує Move Bar – функцію, що відображає денну активність. Цілі на добу можуть встановлюватись за допомогою інтелектуальної системи, яка враховує попередні показники за день чи тиждень. З інших корисних можливостей Vivoactive 4 – відстеження рівня стресу та Body Battery, що оцінює готовність тіла до фізичних навантажень. 

Переваги моделі: 

 • два розміри корпусу;
 • вологозахист до 5 АТМ;
 • наявність модуля NFC;
 • відтворення аудіо. 

Ціна годинника Garmin Vivoactive 4 – 9527 грн. 

Garmin Forerunner 745 

Один з кращих спортивних годинників за відгуками. Пропонується в декількох варіантах забарвлення, відрізняється легкістю (47 г) та компактністю. Тому відмінно підійде для дівчат і підлітків. Forerunner 745 пропонують всі необхідні можливості для бігу та тріатлону. Екран годинника створено за новою технологією, що забезпечує соковиту, яскраву і читабельну картинку в будь-який час доби. Автономність при базовому навантаженні досягає тижня, в разі використання плеєра та GPS обмежена 6 годинами. 

Переваги Forerunner 745:

 • функції для плавців;
 • гарна автономність;
 • компактність та легкість. 

Вартість годинника в Україні – близько 13000 грн.

Звісно, є й інші моделі – Garmin Instinct (у меню доступно майже 30 активностей), Garmin Venu Sq (з квадратним корпусом), Garmin Forerunner 245 (унісекс з пульсоміром), смарт годинник Garmin Venu 2S (з AMOLED екраном та термометром). Кожну можна купити на AVIC.UA. Обирайте та насолоджуйтесь технологічними інноваціями в себе на руці.

 • 3 ноября, 2023