Як вибрати світильники для ванної кімнати?

Як вибрати світильники для ванної кімнати?
Share

Хоча концепція дизайну в цілому для вашої ванної кімнати є захоплюючою, важливо також розглянути питання освітлення цієї кімнати. Сьогодні на ринку представлено величезну кількість самих різноманітних світильників, які мають різну форму, тон світла і так далі. Оскільки вибір достатньо обширний, вам може бути важко придбати щось дійсно підходяще. Ось кілька порад, які допоможуть вам прийняти рішення про те, які світильники для ванної будуть найкращим вибором та що вам потрібно з точки зору освітлення.

Оцініть кількість необхідного освітлення

По-перше, оцініть, що у вас вже є з точки зору природного освітлення і фіксованих частин стін. Якщо у вас є вікно і багато природного світла, то у вас не буде таких же потреб в освітленні, як у того, у кого у ванній кімнаті зовсім немає природного світла.

Тон освітлення

Тон світла, на якому ви повинні зупинитися, буде відрізнятися в залежності від того, яку атмосферу ви намагаєтеся створити, а також на основі функціональності. Якщо ви, як правило, проводите багато часу у ванній кімнаті, доглядаючи за собою, наприклад, вищипуючи брови або наносячи макіяж, то сильне і біле світло буде мати вирішальне значення для вас.

Якщо ви віддаєте перевагу тому, щоб ваша ванна кімната була святилищем, де ви можете розслабитися, прийнявши ванну після довгого дня, то світильники Новодворскі з більш жовтим і теплим світлом можуть виконати цю роботу. Більшість людей захочуть поєднати обидва варіанти, щоб зробити кімнату більш функціональною!

Розміщення освітлення

Наступним кроком є вибір місця, де саме ви хочете розмістити свої освітлювальні прилади. Ви хочете, щоб світильник був на стелі, або ви б хотіли підкреслити простір біля раковини чи душу? Або і те, і інше? З’ясуйте, що саме здається вам більш функціональним і що відповідає концепції дизайну, яку ви маєте на увазі.

Складіть бюджет і виберіть улюблені предмети

Вирішіть, чи варто витрачатися або економити на цих освітлювальних приладах. Вибір світильника може бути приголомшливим, враховуючи величезну кількість альтернатив на вибір, тому наявність бюджету на увазі допоможе вам звузити ваші варіанти.

Як тільки це буде з’ясовано, починається найцікавіша частина; час вибирати освітлювальні прилади! Незалежно від того, чи шукаєте ви світильник абстрактної форми або мінімальний бар, вибирайте світильники, які завершать дизайнерську концепцію, до якої ви прагнете.

  • 22 декабря, 2022