Як вибрати якісні ролики для дівчаток і хлопчиків в інтернеті?

Як вибрати якісні ролики для дівчаток і хлопчиків в інтернеті?
Share

Статті про ролики рясніють порадами купувати ролики для дітей лише після особистої примірки в магазині. Дійсно, це найкращий варіант. Але що робити, якщо немає можливості приїхати до магазину? Ми розповімо, як замовити товар в інтернеті, щоб отримати якісні ролики для дівчаток і хлопчиків.

Є кілька важливих чинників: у кого будете купляти ролики, для якого стилю катання, якого розміру та бренду. Коли все вищезгадане вирішено, можна вибирати дизайн. Адже він не впливає на функціональність, а лише задовольняє естетичні вподобання.

63a8c7da25f4f.png

Де купити ролики для дітей та як визначити потрібний розмір

В інтернеті є три основних місця, де можна замовити роликові ковзани: у невідомих продавців, на великих маркетплейсах і в спеціалізованих магазинах. У першому випадку відсутні будь-які гарантії, що ви отримаєте хоч скількись якісні ролики. У другому вам навряд чи зможуть фахово пояснити різницю між конкретними моделями. Відповідно, найбільш вдалим рішенням буде замовити ролики для дитини в спеціалізованому магазині.

Правильно підібраний розмір роликів – один із вирішальних факторів приємного та безпечного катання. Насамперед виміряйте довжину стоп дитини. Хай рівно стане на аркуш паперу, а ви проведіть перпендикулярно кожній стопі дві паралельні лінії: одну по крайній точці пальців, іншу – вздовж п’яти. Довжина між цими лініями є довжиною стопи дитини. Ручку чи олівець, якими будете креслити лінії, необхідно тримати перпендикулярно до аркуша.

Які бувають ролики та чи дійсно бренд важливий

Ролики мають різну конструкцію залежно від того, для якого стилю катання вони призначені. Найбільш поширені серед дітей стилі:

  • Фітнес. Спокійне катання без викрутасів.
  • Слалом. Передбачає майстерне об’їжджання спеціальних конусів змійкою, вісімкою тощо.
  • Фріскейт. Катання, яке не зважає на будь-які перешкоди: сходи, поручні тощо не оминають, а перестрибують чи долають в інший спосіб.

Якщо це будуть перші в житті дитини ковзани та вона лише вчиться кататися, вам однозначно знадобляться фітнес-ролики. Для впевнених ролерів можливі інші варіанти.

Всесвітньо відомі виробники роликів докладають зусиль, щоб запропонувати користувачам зручні та безпечні моделі, які перевершують їхніх конкурентів. Тому, купуючи вироби від перевіреного бренду, ви 100% отримаєте надійні ролики, в яких буде приємно та легко кататися. Купити ролики для дівчинки недорого можна на спеціалізованому сайті «ПроРолики». Тут зібрані найкращі моделі від різних виробників. Працівники компанії нададуть вам вичерпну інформацію для вибору оптимальної пари роликів. Гарантія на всі ролики у цьому магазині становить 2 роки. Відправлення здійснюють у будь-який куточок України.

  • 27 декабря, 2022