Типи варильних поверхонь та їхні особливості

Типи варильних поверхонь та їхні особливості
Share

Коли ви вирішуєте дізнатися ціни на варильні поверхні, до вашого вибору існують наступні варіанти: електрична варильна поверхня, індукційна варильна поверхня та газова. Кожна з них має свої переваги та особливості, про які ми розповіли нижче.

Електричні варильні поверхні

Електричні варильні поверхні є популярним вибором в порівнянні з індукційними, в основному тому, що вони коштують дешевше. Вони також зручні у використанні і, як правило, мають сенсорну панель для керування температурою нагріву. Електричні варильні поверхні є непоганим варіантом для квартир та будинків, які мають доступ до безперебійного електропостачання, адже ці варильні поверхні повністю залежать від наявності електроенергії.

Залишкового тепла багато, тому при зменшенні вогню може знадобитися кілька хвилин, щоб встановити нижчу температуру. Гладкі електричні поверхні дозволяють легко прибирати розлиту рідину, але вони вимагають спеціального засобу для чищення, а каструлі, що впали, можуть розколоти скляну поверхню, в той час як розлита цукриста рідина може назавжди забруднити варильну поверхню.

Індукційні варильні поверхні

Індукційні варильні панелі використовують магнітні котушки під поверхнею керамічного скла для швидкої генерації тепла безпосередньо на сковороді, пропонуючи точне готування і швидкий та ефективний контроль температури.

Для роботи індукції потрібен магнітний посуд. Якщо магніт достатньо прилипає до дна каструлі, каструля буде працювати з індукційною варильною поверхнею. Деякі види посуду з нержавіючої сталі сумісні з індукційними плитами, а деякі ні. Як група, індукційні варильні поверхні найшвидше нагріваються і найкраще підтримують постійне кипіння.

Ціни на них також знизилися за останні кілька років.

Газові варильні поверхні

Якщо ви віддаєте перевагу приготуванню їжі на газу, ми це розуміємо. Завдяки полум’ю легше оцінити температуру, відчути її та швидко перейти з високого рівня на низький.

Час відгуку особливо швидкий, особливо в порівнянні з електричними варильними поверхнями. Коли ви повертаєте ручку з високого рівня на середній на газовій плиті, каструля і їжа в ній відчувають ці зміни майже миттєво.

І ви можете чиркнути сірником, щоб запалити більшість газових конфорок, коли у вас немає електроенергії. Звичайно, вам знадобиться природний газ або пропан у вашому будинку, якщо ви хочете встановити газову варильну поверхню.

  • 7 декабря, 2022