Як вибрати найкращий унітаз?

Як вибрати найкращий унітаз?
Share

Туалет виконує невдячну роботу, але він полегшує ваше життя. Це факт. Також факт: витративши трохи часу на дослідження різних видів туалетів, які доступні, ви будете задоволені туалетом, який придбаєте. Якщо ви не знаєте, з чого почати дослідження щоб купити унітаз, продовжуйте читати, щоб отримати деякі основні поради щодо вибору нового унітазу.

Зрозумійте різні механізми змиву

Протягом багатьох років в будинках використовувався тільки один вид туалету: туалет з гравітаційним змивом. Ці туалети використовують вагу води для забезпечення змиву. Механізм змиву простий, а це означає, що ці туалети не потребують особливого обслуговування, і туалети з гравітаційним змивом цілком підходять для багатьох людей. Однак, як тільки виробники туалетів почали шукати способи економії води, вони розробили нові способи створення змивної сили, що призвело до появи туалетів з примусовим змивом або змивом під тиском. Ці туалети використовують повітря для збільшення тиску змиву, що призводить до більш потужного, ефективного змиву.

Виберіть правильну висоту

Унітази зазвичай бувають стандартної висоти (висота, до якої ви, мабуть, звикли) та комфортної висоти, яка на 5-8 см вища за стандартну висоту. Якщо ви не купуєте унітаз, яким часто користуватимуться діти, то унітази комфортної висоти, як правило, є найзручнішими.

Розгляньте водозберігаючі унітази та унітази з подвійним змивом

У наш час максимальна кількість води, яку може використовувати унітаз під час змиву, становить 1,6 галона, що набагато менше, ніж унітази в минулому, тому, якщо ви замінюєте старий унітаз, швидше за все, будь-який куплений вами унітаз буде використовувати менше води, ніж ваш старий. Однак, якщо ви дійсно хочете зменшити споживання води, подумайте про придбання туалету, спеціально розробленого для економії води, або туалету з подвійним змивом, який має змив з низьким об’ємом для випадків, коли достатньо лише невеликої кількості води, і змив зі стандартним об’ємом для випадків, коли вам потрібна нормальна кількість змивної потужності.

Виберіть форму чаші, яка підходить для вашої ванної кімнати

Унітази бувають або з круглими чашами, або з подовженими чашами. Як випливає з назви, круглі чаші досить круглі і добре підходять для невеликих ванних кімнат, оскільки вони мають невеликий профіль. Подовжені чаші мають овальну форму і на 5-7 см довші за круглі чаші. Деякі люди вважають подовжені чаші більш зручними.

  • 24 декабря, 2022