Секрети написання дипломної роботи та як полегшити собі завдання

Секрети написання дипломної роботи та як полегшити собі завдання
Share

Студенти за період навчання опановують навички самостійної роботи над рефератами, курсовими роботами та іншими науковими проєктами. Але завершальним етапом навчання у вищому навчальному закладі є дипломна робота. Саме її написання викликає найбільше хвилювання у студента, оскільки для написання вдалої дипломної роботи потрібно обробити значну кількість матеріалу та інформації, і на це знадобиться не один місяць.

Хоча в реальності буває так, що часу на її виконання катастрофічно не вистачає, строки підтискають. Тоді залишається актуальний варіант – дипломна робота недорого на замовлення. Якісно впоратись з таким об’ємом може лише кваліфікована та досвідчена людина. А студенту, який раніше не мав досвіду з підготовки дипломних робіт, знадобляться корисні поради для її написання.

Основні етапи написання дипломної роботи

Головне – це вибрати наукового керівника та визначитись з темою дипломної роботи. Після цього можна перейти до збору інформації, звернувшись до підручників, словників, методичних посібників, соціальних мереж, а потім вже перейти до складного етапу написання:

 1. Скласти структурований план у тезовому та короткому варіанті.
 2. Підібрати необхідну літературу та практичний матеріал.
 3. Обробити джерела.
 4. Написати дипломну роботу.
 5. Підготуватись до захисту.

При написанні роботи керівник надає студенту допомогу у складанні графіку виконання, виборі літератури, проводить співбесіди та консультації, перевіряє виконання роботи. Термін здачі дипломної визначається студенту індивідуально.

Вимоги до оформлення дипломної роботи

Для правильного оформлення роботи потрібно дотримуватись стандартів та вимог кафедри. Обсяг дипломної роботи повинен складати від 50 до 90 сторінок в залежності від спеціальності та мати відповідну структуру:

 • титульний аркуш;
 • зміст праці на наступній сторінці;
 • перелік та опис умовних значень, якщо вони є;
 • основна частина (вступ, окремі розділи, висновки наприкінці кожного розділу, таблиці, діаграми);
 • висновок;
 • список джерел, на які студент спирався при написанні.

Дотримуватись указаних стандартів потрібно обов’язково, оскільки велика кількість робіт не була прийнята через неправильне оформлення. Але щоб не потрапити в таку неприємну ситуацію, рекомендується звернутись до фахівців сайту Zulu. Ваша дипломна робота, якісно, вчасно та недорого буде виконана кращими професіоналами.

 • 18 февраля, 2023